Výstavy

DSC_0044_2

 

 

Hanácká národní výstava, Brno, 12.1.2019
třída vítězů – V1, CAC, Národní vítěz, BOB
rozhodčí Linda Fintorová (SK)

Speciální výstava retrieverů, Chlumec n.Cidlinou, 26.5.2018
třída vítězů – V1, CAC, CC
rozhodčí Vivienne Bowen (UK)

Klubová výstava retrieverů, Schloss Kornberg (AT)
19. – 20.5.2018
třída pracovní – V2, Res.CACA, rozhodčí Saskia Rathenau
třída pracovní – V3, rozhodčí Jose M.Doval

Mezinárodní výstava Wieselburg (AT), 12.5.2018
třída pracovní – V1, CACA, Res.CACIB
rozhodčí Roxana Opris (RO)

Klubová výstava retrieverov Kamenný mlýn (SK), 29.4.2018
třída pracovní – V1, CAC
rozhodčí Tina Angrell (SWE)

Mezinárodní výstava České Budějovice, 21.4.2018
třída pracovní – V2, Res.CAC
rozhodčí Petr Studeník (CZ)

Mezinárodní výstava Chemnitz (DE), 8.4.2018
třída pracovní – V1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí Dr. György Tesics (HU)

Mezinárodní výstava Pécs (HU), 17. – 18.3.2018
17.3. – třída šampionů, V1, CAC, CACIB, BOS
rozhodčí Moray Amstrong (GB) → MAĎARSKÝ ŠAMPION
18.3. – třída šampionů, V1, CAC, Res.CACIB
rozhodčí John Thirwell (GB)

Mezinárodní výstava Katowice (PL), 10.2.2018
třída šampionů – V1, CAC
rozhodčí Dorota Witkowska (PL)
→ POLSKÝ ŠAMPION

World Dog Show, Lipsko, 9.11.2017
třída pracovní – VD
rozhodčí Sean Delmar (IRL)

German Winner Show, Lipsko, 8.11.2017
třída šampionů – V
rozhodčí Satu Ylä-Monone (FIN)

Mezinárodní výstava Prague Expo Dog, 4.11.2017
třída šampionů – V
rozhodčí Carina Östman (SWE)
„Úžasný výraz, krásná samičí hlava, perfektní krk, horní linie a
nasazení ocasu, výborné před i zad úhlení, fantastický krk,
předhrudí, síla kostry, je veliké neštěstí, že dnes nechala všechnu srst doma, což kazí celkový dojem, pohyb je krásný ze všech úhlů, drží si perfektní horní linii za pohybu“

Klubová výstava retrieverů KCHLS, Třeboň, 19.8.2017
třída vítězů – V1, CAC, Vítěz Třeboně, BOS
rozhodčí Srdan Jakšic (SRB)

3. International Dog Show Konopiska (PL), 22.7.2017
třída pracovní –  V1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí Lenka Frnčová (CZ)

Speciální výstava německého retriever klubu
Schloss Thurn, Heroldsbach (DE), 2.7.2017

třída pracovní – V2, Res.CAC, Res.CAC VDH
rozhodčí Victoria Goldberg (GB)

Derby Winner Show Nitra (SK), 4.6.2017
třída šampionů – V1, CAC, Res.CACIB
rozhodčí Judit Beke (HU)
→ SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION

IHA Wieselburg (AT), 20.5.2017
třída pracovní – V1 CACA, Res.CACIB
rozhodčí Maja Korosec (SLO)

DUO CACIB Lučenec (SK)
6.5.2017, třída šampionů – V1, CAC, Res.CACIB
rozhodčí Kardos Vilmos (HU)
7.5.2017, třída šampionů – V1, CAC, Res.CACIB
rozhodčí Miroslav Stanovský (SK)

Grand Prix Budapest (HU), 1.5.2017
třída šampionů – V1, CAC, CACIB, Cruft Qualification 2018, BOB
rozhodčí Dr. Zafra Sirik (IL)

Mezinárodní výstava Opole (PL), 22.4.2017
třída pracovní – V1, CWC, rozhodčí Roberto Velez Pico (PR)

Prague Expo Dog, 15.4.2017
třída pracovní – V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
rozhodčí Yvonne Jaussi (CH)

Mezinárodní výstava Chemnitz (DE), 8.4.2017
třída pracovní – V1, CAC VDH
rozhodčí Gerda Kastl (DE)

Mezinárodní výstava Katowice (PL), 18.3.2017
třída pracovní – V2, rozhodčí Krystyna Opara (PL)

Mezinárodní výstava Graz (AT), 4.3.2017
třída pracovní – V1 CACA, Res.CACIB
rozhodčí Beatrix Märki Casanova (CH)

Národní výstava Bratislava (SK), 19.2.2017

třída šampionů – V2, Res.CAC, rozhodčí Jana Janek (SK)

DUO CACIB BRNO 2017
4.2. – 5.2.2017, třída otevřená
4.2. – V1, CAC, rozhodčí Martin O`Donoghue (IRL)
5.2. – V2, Res.CAC, rozhodčí Henric Fryckstrand (SWE)

DUO CACIB Nitra (SK)
14.1.2017 – 15.1.2017, třída pracovní

14.1. – V1, CAC, rozhodčí Eva Felszéghyová (SK)
→ SLOVENSKÝ ŠAMPION
15.1. – V1, CAC, rozhodčí Claudia Berchtold (A)

Hanácka národní výstava Brno, 7.1.2017
třída otevřená – V1, CAC, rozhodčí Berchtold Peter (A)
→ ČESKÝ ŠAMPION
„výborný typ, sladká hlava, elegantní krk a horní linie, dobrý hrudník a předhrudí, pěkná stavba těla a kostí, výborná srst,
výborný pohyb“


Mezinárodní výstava Nitra (SK)

3.12. – VD 2, mezitřída, rozhodčí Linda Voláriková (SK)
4.12. – V1, CAC, mezitřída, rozhodčí Alessandro Zeppi (IT)

Duocacib Bratislava (SK), 6.11.2016
mezitřída – V1, CAC, rozhodčí Arne Foss (N)

Mezinárodní výstava Prague Expo Dog
29.10. – 30.10.2016, mezitřída
29.10. – V1, CAC, rozhodčí De Cuyper Jos (B)
„Velmi krásná silueta, excelentní hlava, krk, horní linie a nasazení ocasu, dobrá žebra, tělo v harmonické kondici, dobré úhlení,
mohla by být v lepší v pohybu“

30.10. – V, rozhodčí Slettedal Sven (N)

Komárom 3x CACIB Dog Show, Maďarsko
7. – 9.10.2016, mezitřída
7.10. – V1, CAC, Res.CACIB, rozhodčí Günter Wonisch (A)
8.10. – V1, CAC, rozhodčí Kiss Zoltán (H)
9.10. – VD, rozhodčí Dr. Balogh Zsuzsanna (H)

Klubová výstava Retriever klub, Oslavany, 17.9.2016
mezitřída – V1 CAC, rozhodčí Ann Youens (chs Riverglide, GB)

Mezinárodní výstava psů Intercanis Brno, 18.6.2016
třída mladých- V1 CAJC, rozhodčí Pavlović Siniša (SRB)

Mezinárodní výstava psů Prague Expo Dog CACIB, 30.4.2016

třída mladých – V 2, rozhodčí Per Iversen (N)

Národní výstava psů Ostrava, 9.4.2016
třída mladých – V 2, rozhodčí Bendová Jindřiška (CZ)

DUO CACIB Brno 6. – 7.2.2016, třída mladých
7.2. – V 4, rozhodčí Voláriková Linda (SK)
6.2. – V 3, rozhodčí Korda František (CZ)

MVP Praha 1.11.2015
třída mladých – VD, rozhodčí Lundgren Bertil (SWE)

Double Cacib Tulln (AT) 26. – 27.9.2015, třída mladých
27.9. – VD, rozhodčí Eeva Rautalla (FI)
26.9. – V, rozhodčí Yvonne Jaussi (CH)

Klubová výstava Retriever Klub, Oslavany 20.9.2015
třída dorostu – VN 2, rozhodčí Mick Howes (GB)

Světová výstava psů, Milano, 11.6.2015
třída štěňat – VN 3, rozhodčí Sarah Whittaker (GB)

Italská klubová výstava, Milano, 10.6.2015
třída štěňat – VN 2, rozhodčí John Thirlwell (GB)

Klubová výstava Retriever klub, Konopiště, 30.5.2015
třída štěňat – VN 1, BIS BABY, rozhodčí Pamea Stanley (GB)